Motto: „Rzeczy wykonane ręcznie mają niezwykłą wartość i swego rodzaju duszę. „

Robienie na drutach jest niemal tak stare jak nasza historia. Najstarsze wzmianki o robótkach ręcznych pochodzą jeszcze z czasów starożytnego Egiptu. To stamtąd, przez Bliski Wschód, dziergania dotarło do Europy.
   Początek XXI wieku to już renesans dziergania. Głównie za sprawą celebrytów. To oni sprawili, że robótki ręczne stały się pasją na czasie. To hobby, które nie tylko wycisza, działa terapeutycznie, ale pozwala na wykazanie się pomysłowością i indywidualizmem.
  Swetry są świetne do noszenia i kolekcjonowania
Każdy z nich to osobna historia, gdyż w naszą pracę wkładamy doświadczenie, serce i czas, który poświęcamy każdemu produktowi z osobna.
 Projektując, wykonując i wykończając w najdrobniejszych szczegółach każdy nasz sweter staramy się aby nasze produkty charakteryzowały się najwyższą jakością.
Staramy się aby nasze wyroby były ponadczasowe, nietuzinkowe, a przede wszystkim kobiece.

Nasze prace przedstawione na stronie, to pojedyncze egzemplarze ze względu na zastosowany rodzaj włóczki  lub technikę wykonania.

Jednocześnie w miarę dostępności wykorzystanych włóczek oferujemy możliwość wykonania  przedstawianych wzorów na indywidualne zamówienie klienta.